Bejbimarket

Strona, która powstała z miłości matki do dziecka


Mimo że brzmi to jak tani slogan marketingowy, to faktycznie pomysł na Bejbimarket powstał kilka miesięcy po narodzinach naszej córeczki. Chyba każdy rodzic zgodzi się z tym, że przyjście na świat dziecka wywraca panujący dotychczas w domu porządek do góry nogami i nie chodzi tutaj wcale o ilość uwagi, której oczekuje od nas noworodek.

Najpierw trzeba kupić wyprawkę, a jeszcze wcześniej trzeba przeczytać co powinno się w niej w ogóle znaleźć. Nie zmienia to faktu, że na ostatniej prostej przed porodem i tak zazwyczaj przeczytamy na jakimś blogu, że kremik A jest w zasadzie zły i dużo lepszy jest kremik B i dobrze by było kupić jeszcze ten drugi. Oprócz tego zawsze znajdzie się do kupienia jakaś kołyska, poduszeczka, kołderka, kocyk albo rożek i lada moment zastanawiamy się co jest nam niezbędne, a bez czego sobie jakoś poradzimy. No i dziecko nie może zostać bez zabawek. Trzeba kupić zabawki. Nie może być ich za mało, ale za dużo przecież też nie, bo dziecko zaraz z nich wyrośnie.

Czy się nam to podoba czy nie, w większości przypadków oznacza to mniej więcej tyle, że siedzimy przyklejeni do ekranów lub monitorów i czytamy, szukamy, porównujemy, a na koniec dowiadujemy się że sąsiad znajomego ma sklep i ma to wszystko odrobinę taniej. 

I właśnie w tym momencie pojawił się nasz pomysł. 

Z jednej strony jestem ja, która gdyby mogła, dałaby swojemu dziecku wszystko co świat ma do zaoferowania (co wiązało się z tym, że w moim telefonie stale otwarte było kilkadziesiąt zakładek różnych grup z portali społecznościowych, ogłoszeniowych itd.). Z drugiej strony był mój mąż, który kiedyś szukając czegoś w moim telefonie zapytał czy nie prościej byłoby mi po prostu stworzyć takie miejsce, gdzie będzie można znaleźć to wszystko, czego ja szukam po różnych portalach. Od tego pytania do podjęcia decyzji o stworzeniu Bejbimarket minął chyba dzień, może dwa.

Strategia marketingowa tworzona przez… Roczne dziecko


To wszystko z czego składa się Bejbimarket to nie tworzona na zimno strategia marketingowa. Podczas wymyślania jak to ma działać byliśmy tylko my – dwójka młodych rodziców. Bejbimarket to suma naszych doświadczeń związanych z prowadzeniem domu w którym pojawiło się dziecko: przede wszystkim to, że ów dom prędzej czy później zamieni się w pobojowisko rzeczy, które są już za małe lub zbyt dziecinne. Nasze codzienne perypetie związane z np. potrzebą szybkiego znalezienia i kupienia czegoś co jest niezbędne, dostarczały nam kolejnych pomysłów co zrobić, co usprawnić i jak to wszystko powinno wyglądać.

Tak to się wszystko zaczęło – od chęci stworzenia miejsca które ułatwi trochę życie nie tylko każdemu rodzicowi, ale i każdemu zaangażowanemu w codzienne wychowanie i potrzeby dziecka. Nasze głowy są pełne pomysłów, ale to Wasze opinie i potrzeby decydują o kierunku w którym rozwinie się Bejbimarket.

Mamy nadzieję, że będziecie tworzyć tę społeczność razem z nami!

Masz pytanie dotyczące Bejbimarket?


Jeżeli masz jakieś pytania, sugestie lub chciałbyś nawiązać współpracę – napisz do nas na adres:

kontakt@bejbimarket.pl