Bejbimarket
O nas
bejbimarket.pl

A co by było gdyby...


...powstało miejsce w sieci, które byłoby dedykowane rodzicom i branży artykułów dziecięcych?

Czy jeżeli potrzebujesz kupić coś wyjątkowego, szukasz tego w hipermarkecie? Jasne, że nie! Prawie zawsze skierujesz swoje kroki do miejsca, które specjalizuje się w danej grupie produktów. Jednak dzięki naszej platformie nie musisz już poświęcać czasu na jeżdżenie po sklepach. Możesz przeglądać wyjątkowe rzeczy dla swojego dziecka nie ruszając się z domu.

Ponieważ zajmujemy się tylko branżą dziecięcą, masz pewność że ktokolwiek wyświetli Twoje ogłoszenie, nie zrobi tego przypadkiem, szukając np. części do samochodu. Każda osoba odwiedzająca nasz portal robi to z zainteresowania m.in. Twoimi produktami.


Strona, która powstała z miłości do dziecka.


Mimo, że brzmi to jak tani slogan reklamowy, dla nas jest to rzeczywistość. Do stworzenia portalu zainspirowała nas nasza córeczka i przygotowania związane z jej narodzinami.

Bejbimarket to portal stworzony przez rodziców, dla rodziców. Miejsce, w którym znajdziesz produkty adresowane do potrzeb Twoich i Twojego dziecka. Naszym niewątpliwym atutem jest to, że umożliwiamy zarówno sprzedaż, jak i zakupy artykułów dziecięcych. Dzięki temu znajdziesz u nas zarówno rzeczy nowe - wystawione przez hurtownie i producentów, jak i używane - sprzedawane przez innych rodziców.

W jednym miejscu możesz kupić rzeczy dla dziecka, a przy okazji pozbyć się tych, z których już nie korzysta.

Założenie konta jest darmowe. Korzystanie z portalu również.


Co chcemy osiągnąć?


Bejbimarket to portal finansowany ze środków prywatnych, nie mamy więc za swoimi plecami gigakorporacji, która rzucałaby pieniędzmi na realizację każdego naszego pomysłu. Z tego też powodu nasz rozwój zależy w dużej mierze od Twojego zaangażowania.

Dążymy do bycia najlepszym miejscem w sieci oferującym najszerszy wybór artykułów dziecięcych. Poprzez stale rosnącą ofertę oraz prowadzonego przez nas bloga, chcielibyśmy pomagać zarówno rodzicom szykującym się do przyjścia na świat pierwszego potomka, jak i wszystkim innym, którzy szukają czegoś wyjątkowego dla dziecka. Innymi słowy, chcielibyśmy osiągnąć status bycia polecanym przez użytkowników swoim znajomym i otoczeniu, bo to Twoja dobra opinia jest dla nas najcenniejszą walutą i nagrodą za ciężką pracę.

Chcielibyśmy, żeby z czasem nasz portal stał się społecznością, w której każdy rodzic będzie mógł zaczerpnąć wiedzy, zasięgnąć rady i poprowadzić dyskusję z innymi rodzicami. W chwili obecnej, w tym celu stworzyliśmy na Facebooku grupę Społeczność Bejbimarket, na której możesz dyskutować nie tylko na tematy związane z działaniem portalu.


Masz do nas pytania?


Jeżeli jest jakiś temat, którego nie udało nam się zawrzeć ani w powyższym, ani w innych artykułach znajdujących się na portalu - napisz do nas:

kontakt@bejbimarket.pl