Bejbimarket

Reklama na Bejbimarket.pl


Bejbimarket to przede wszystkim platforma e-handlowa, która nie oferuje swoich produktów w postaci artykułów dziecięcych.

To ona jest produktem.

Bejbimarket to narzędzie, które umożliwia innym wystawianie przedmiotów na wyspecjalizowanym portalu, gdzie skupiają się osoby zainteresowane konkretnym asortymentem, co finalnie zwiększa szanse sprzedaży, pozwala budować dystrybucję i poprzez szereg funkcji – świadomość dobrej jakości produktu u kupujących.

Tak samo jak producent ma za zadanie wyprodukować towar dobrej jakości, który obroni się na rynku i pozwoli przetrwać konkurencję, tak naszym zadaniem jako kanału dystrybucji jest kreowanie tego rynku i dotarcie do jak największej liczby zarówno odbiorców, jak i sprzedających. Korzystając z tego niewielkiego ułamka władzy jako środka przekazu informacji, chcielibyśmy współpracować przede wszystkim z firmami ceniącymi sobie dobre praktyki handlowe, dbające o klienta i o jakość dostarczonego produktu. Mimo wszystko na samym końcu naszego łańcucha przekazu jest małe dziecko i niezależnie od sytuacji w jakiej się znajdziemy, chcielibyśmy zawsze móc dostarczyć mu coś ładnego, porządnego… Po prostu fajnego, z czego zadowolone będzie i dziecko, i rodzic.

Biorąc na barki to trudne zadanie ingerencji w rynek, budowania dobrych praktyk handlowych i świadomości produktu u końcowego odbiorcy, chcielibyśmy zachęcić przede wszystkim dystrybutorów i producentów do współpracy nie tylko na płaszczyźnie handlowej, ale i również reklamowej. Nasza wizja i nasz cel to zostanie rozpoznawanym serwisem w skali kraju w przeciągu najbliższych kilku lat i tę rozpoznawalność chcielibyśmy wykorzystać w celu poprawy jakości produktów, które docierają do naszych dzieci.

Ze swojej strony możemy zaoferować zarówno przestrzeń na stronie internetowej, jak i przestrzeń na aktywnie prowadzonych przez nas kontach Facebook oraz Instagram. Jeżeli chodzi o reklamę, nie chcielibyśmy zamykać się w sztywnym cenniku i konkretnych punktach na stronie, dlatego kwestie tego typu wolimy każdorazowo uzgadniać telefonicznie, poprzez e-mail lub na spotkaniu handlowym. Z kilku prostych przykładów współpracy możemy zaproponować stronę główną bejbimarket.pl w postaci przestrzeni reklamowej (np. slider na stronie głównej lub sugerowanie produktu podczas wyszukiwania), miejsca na podstronach lub aktywności na portalach społecznościowych poprzez oznaczanie konkretnych profili albo zamieszczania recenzji udostępnionych produktów danego producenta. Oczywiście to było tylko kilka losowo rzuconych przykładów, które przyszły mi do głowy w trakcie paru sekund pisania tego zdania. Jesteśmy również otwarci na inne formy współpracy, nieszablonowe pomysły czy kooperację obustronną w reklamie, a nawet udział we wprowadzaniu nowych produktów na rynek.

Masz swój pomysł na reklamę? Skontaktuj się z nami:

Sandra Sieradzka

kom.: +48 511 232 432
e-mail: kontakt@bejbimarket.pl